EKO-GOTÓWKA

Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...


EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Podsumujmy:

  • To kredyt, w którym minimum 20% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 80% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 60 tys. zł
  • Opłata przygotowawcza 1%
  • Prowizja 2,5%
  • Oprocentowanie kredytu od 4,90% (RRSO 6,57%)
  • Okres kredytowania do 96 miesięcy

A teraz najlepsze!

Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

To jeszcze nie koniec, bo… Karta? Logiczne, że się opłaca!

Karta płatnicza Visa, to oczywiście wygoda używania, bezpieczeństwo transakcji i możliwość płacenia na całym świecie i w Internecie. Ale nowa karta Visa z Banku Spółdzielczego w Klodzku, to teraz także emocjonujący konkurs!

Zapraszamy do KARTOWEJ fortuny - codziennie do wygrania po 500 zł dla 5 osób, a grać możesz codziennie, aż do końca konkursu (od 2.11 do 31.12.2020). Szczegóły na www.kartowafortuna.mojbank.pl

Przeczytaj również nasze porady i wskazówki dotyczące o inwestycjach ekologicznych i nie tylko.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 6,57%, całkowita kwota kredytu 15 000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 17 469,42 PLN, oprocentowanie nominalne 4,90% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 469,42 PLN (w tym: prowizja 525,00 PLN, odsetki 1 944,42 PLN), 60 miesięcznych rat równych w wysokości po 282,41 PLN.

Kalkulacja została dokonana na dzień 8 października 2020r. na reprezentatywnym przykładzie.